Další týpci

On-line jsou:
0 nepřihlášených

Vzkaz všem

Pro přidání vlastního příspěvku je nutné se nejdříve přihlásit.
/

Vzkaz Teepkovi

Diskuzní fóra

TémaPříspěvkyDatum
Skautské fórum 2 příspěvky 04.02.16, 21:16
Umíte morseovku? 37 příspěvků 10.08.15, 13:11
Na kolik dní jezdíte na tábor? Vyhovuje vám to? 12 příspěvků 10.08.15, 13:09
Oddíl 3 příspěvky 08.08.15, 20:46
Družina 1 příspěvek 25.12.14, 17:48

Nepřehlédni

Bitka: Skautíci dle T-mobile

Už jste viděli novou vizuální kampaň T-Mobilu? Po motorkářích, ráji, skokanech a lázních…

Bitka Bitka 12 názorů

"To jsou ale šmejdi!"

Taky vám někdy do schránky přišel letáček na zájezd s obědem, spoustou dárků a to vše jen za pár…

Kultůůra Kultůůra 3 názory

Dubnové časopisy jsou zde!

Dubnový Skaut-Junák a Světýlko, ale i Kmen, jsou venku. Co v nich najdeme?

Skaut Chat Skaut Chat 4 názory

Máte v oddíle pravidla?

Hra bez pravidel? Země bez hranic? Několikrát za den se setkáváme s pravidly, která nám ukazují,…

To musíš vědět To musíš vědět 3 názory

Nebojte se reflexe!

Takové ošklivé cizí slovo, ta reflexe. Co to vlastně znamená? Má to něco společného s reflexní…

To musíš vědět To musíš vědět

Jak se daří skautské stezce? Je čas na průzkumy a hodnocení

Co takhle se přijít vyjádřit k tomu, jestli je skautská stezka k něčemu dobrá a jak by se dala…

Jak na stezku? Jak na stezku? 5 názorů

Kultůůra

Žiješ pro muziku? Chceš vědět, co se děje ve světě filmu? Mít přehled o tom, co u nás vychází za knížky? Vstup a čti!

Zajímá tě jen nějaká oblast? Vstup do kategorie Muzika, Filmy a seriály, Knížky nebo Ostatní.

Názory ke článku Tarja Turunen

 • Moc ji neznám

  Amy (registrovaný)kočka 20:53 - 01.03.12

  Moc ji neznám, ale na Nightwish ujíždí kámoška.

  bodů: 0 | odpovědět

  • Re: Moc ji neznám

   Žabka (registrovaný)supertypoňka 20:06 - 04.03.12

   :) právě proto, že když se někdo nezajímá o tuto oblast, tak ji nezná, takže proto to sem píšu, aby jste poznali i tak trochu jiný styl hudby.:-) soprán s metalem. :)

   bodů: 0 | odpovědět

 • -

  Žabka (registrovaný)supertypoňka 20:09 - 04.03.12

  Pokud ji chcete podpořit tak můžete jí dát hlas zde: http://europe­tourismboard.com/…ros­sover.htm jde jen o zmáčnutí tlačítka,nebojte. můžete každé 2h. díky :)

  bodů: 0 | odpovědět

 • taky neznám

  Joska (registrovaný)superstar 11:49 - 05.03.12

  ale rozhodně se nechám ráda inspirovat :-)

  bodů: 0 | odpovědět

 • Tarja

  Zebra (registrovaný)pohodářka 20:50 - 19.03.12

  Tarja Turunen je výborná, skoro operní zpěvačka a má srdce na správném místě :-)) Byla jsem dvakrát na jejich koncertě v Ostravě a pokaždé to byl zážitek :-) Kdo má rád symfonický metal/rock, ať určitě pohledá víc písniček od Tarji, doporučuju!! :-))

  bodů: 1 | odpovědět

 • Tarja

  Zebra (registrovaný)pohodářka 20:50 - 19.03.12

  Tarja Turunen je výborná, skoro operní zpěvačka a má srdce na správném místě :-)) Byla jsem dvakrát na jejich koncertě v Ostravě a pokaždé to byl zážitek :-) Kdo má rád symfonický metal/rock, ať určitě pohledá víc písniček od Tarji, doporučuju!! :-))

  bodů: 0 | odpovědět

 • Tohle k jejímu příběhu také patří…

  Kail (registrovaný)startér 00:00 - 05.07.12

  Tohle k jejímu příběhu také patří…

  Dopis, kterým Tarja dostala vyhazov

  Drahá Tarjo, Je čas vybrat který příběh o Nightwish zde končí a který bude pokračovat dál. Pracovali jsme na tomto díle 9 let a nejsme připraveni to vzdát. Nightwish je životní dráha, něco pro co se dá žít. Jsme si jistí, že to nemůžeme nechat být.

  Stejně tak si jsme jistí, že už do do toho nemůžeme jít dále s tebou a Marcelem. V průběhu minulého roku se stalo něco smutného, co zůstává v mé hlavě každý den, ráno i večer. Tvůj postoj a přesvědčení skončit s Nightwish. To jsou věci, o kterých jsem nikdy nevěřil, že je uvidím mezi svými drahými přáteli. Lidé, kteří mezi sebou rok nemluví, nemohou zůstat v jedné kapele.

  Zapojili jsme se do průmyslu kde obchodní stránka věci je nutným zlem a starostí po celou dobu. Jsme také kapelou, která vždy dělala muziku od srdce, pro přátelství a pro muziku samotnou. Duševní odkaz měl být vždy důležitější než peníze. Nightwish je skupina, jsou to emoce. Obchod, peníze a věci, které nemají s s emocemi nic společného se pro tebe bohužel staly důležitějšími. Cítíš se, že jsi se, a svou hudební kariéru obětovala Nightwish, ale necítíš, co Nightwish dalo tobě. Tento postoj se mi jasně ukázal ve dvou věcech, které jsi mi řekla na letišti v Torontu: „Já už Nightwish nepotřebuji“ a „Pamatuj si Tuomasi, mohla bych kapelu opustit kdykoliv, varuji tě jen den předem.“ Jednoduše již nemůžu psát další písně, abys je zpívala.

  Říkala sis že jsi jen „hostující zpěvačka“ v Nightwish. Nyní hostování končí a my budeme pokračovat s novou zpěvačkou. Buď si jistá, že pro nás je to stejné oživení jako pro tebe. Všichni jsme to tak cítili příliš dlouho.

  Říkala jsi nám, že je jedno co, příští album Nightwish bude tvé poslední. My všichni chceme pokračovat tak dlouho – dokud plameny hoří. Takže, nemám smysl pokračovat s tebou v tvorbě příštího alba, kteréhokoliv. Čtyři z nás přemýšleli nad touto situací nesčetněkrát a shodli jsme se, že toto je řešení, které chceme. Tak jsme to udělali. V prosinci 2004, v Německu jsi řekla, že už nikdy nepojedeš na tour delší jak dva týdny. Také jsi řekla, že můžeme zapomenout na U.S.A. a Austrálii protože výdělky a místa konání jsou příliš malá. V jednom rozhovoru jsem přemýšlel jestli odchod Tarji bude znamenat konec kapely. Chápu, že lidé přemýšlí stejně. Ať už kdokoliv říká cokoliv, Nightwish je odrazem mé duše a já to nemůžu nechat být kvůli jedné osobě. Osobě která se soustředí na svou kreativitu víc než na cokoliv jiného, osobě pro kterou železo je víc než důl… Akceptovali jsme a cítili stejně všechno, kromě chamtivosti, podceňovaní fanoušků a porušování slibů. Pět z nás souhlasilo, že Nightish je na prvním místě ve všem, co budeme dělat v letech 2004 – 2005. Pro tebe však bylo hodně věcí důležitějších. Konečným příkladem byla totálně vyprodaná show v Oslu, kterou jsi chtěla zrušit, protože jsi potřebovala cvičit na svůj sólový koncert, být s přáteli a jít do kina. Toto byla Marcelova slova ve vysvětlení zrušení koncertu. Budiž to jen jedním příkladem za mnoho dalších. Nemohl jsem se dívat na takové sobectví a odmítání našich fanoušků.

  Nightwish je životní dráha a práce s mnoha závazky. Mezi námi i k fanouškům. S tebou tyto závazky nezvládneme.

  Ani v hloubi nás nevíme, které z tvých já, nás dovedlo k tomuto závěru. Marcelo tě nějak změnil z milé dívky na primadonu, která neví co si dřív vzít. Jsi si příliš jistá svou nenahraditelností a postavením.

  Je zřejmé, že svým stresem a trápením jsi vinila nás čtyři. A myslíš si, že jsme tě nerespektovali, nebo neposlouchali. Věř nám, chovali jsme tobě největší respekt jako k úžasné zpěvačce stejně jako ke kamarádce. A velmi brzy během pár minulých let se plány děly pod tvou taktovkou. Ty jsi byla vždy jediná, kdo chtěl víc peněz za show. Tento postoj „náhrady a víc peněz za vše“ je důvodem, proč jsme tak moc zklamaní!

  Moc si přejeme abys odteď poslouchala své srdce namísto Marcela. Kulturní rozdíly, kombinované s chamtivostí, přizpůsobováním a láskou jsou nebezpečná kombinace. Přestaň sama sebe ubíjet.

  Toto rozhodnutí není nic, na co bychom byli zvlášť hrdí, ale nedala jsi nám šanci. Propast mezi námi je příliš široká. A toto rozhodnutí jsme učinili jednohlasně. Jsme dál, tam kde se věci nedají urovnat jen slovy.

  Vše nejlepší pro tvůj příští život a kariéru.

  Tuomas

  Emppu Jukka Marco

  Ps. Toto je otevřený dopis pro všechny.

  bodů: 0 | odpovědět

 • Tarja Turunen

  Scrat (registrovaný)kočka 16:31 - 29.08.12

  Nightwish poslochám hodně dlouho a Tarja z nich asi nejlépe umí zpívat-je prostě boží!!! <3

  bodů: 0 | odpovědět

 • Tarja ..

  Natka (registrovaný)kámoška 12:44 - 22.09.12

  Tarja Turunen je skvělá zpěvačka! Líbí se mi její hlas a písničky…

  bodů: 0 | odpovědět