Vzkaz všem

Pro přidání vlastního příspěvku je nutné se nejdříve přihlásit.
/

Vzkaz Teepkovi

Diskuzní fóra

TémaPříspěvkyDatum
Skautské fórum 2 příspěvky 04.02.16, 21:16
Umíte morseovku? 37 příspěvků 10.08.15, 13:11
Na kolik dní jezdíte na tábor? Vyhovuje vám to? 12 příspěvků 10.08.15, 13:09
Oddíl 3 příspěvky 08.08.15, 20:46
Družina 1 příspěvek 25.12.14, 17:48

Profil

Želwice (Kristina Záchová, zelwice)

Poslední přihlášení:
16:24 hod | 29.03.2010

 

Želwice (Kristina Záchová, zelwice)supertypoňka

pohlaví:
typoňka
kraj a město:
Olomoucký, Štěpánov u Olomouce- taková velkovesnice 11 kilometrů od Olomouce...
email:
kristi@outdoortipy.cz
družina:
uživatel není zařazen v družině

Moje body:

mám 3427 bodů a sem na úrovni supertypoňka
na úroveň potřebuji bodů


Moje zájmy

Hlavně bych tu uvěřejnila skauting!!! (nečekaně) Ale není to jako koníček, je to můj život! A potom jen něco mírně bezvýznamného: četba, kresba malba, umění, jako takový, tu a tam něco spisnu a pak se to objaví na mém blogu (doporučuju vám něco si přečíst! Adresa: www.kristina.zachova.sblog.cz )... No ke koníčkům ještě patří smích, ten provozuju imervere!!! :-D A bacha je to nakažlivé!!! Tak se nechejte nakazit!

Něco o mně

Moji přátelé

Přátelé

želfka Emerka želfka Emerka  - říkám o něm: "Jo jo Želvinka z Opočna... S ní se znám již dost dlouhou dobu.. Posledně jsme se potkali na Divadelní š(v)estce, a taky na Světýlku.... Jinak je to taková spřízněná dušička ukrytá v nevinným krunýřku..."


dvojče dvojče  - říkám o něm: "Pizzinkaa.... Uplně supr holka, už sme spolu měli několikráte tu čest, na Orbise, což byl mazec největší... (A dík žes mi pomohla, to byla fakt krize. Však ty víš a dík!) No jinak sme se potkali v Praze na šátkách, ale to sme ani moc nestihly pokecat byla toho spousta... Nj někdy si to vynahradíme ne? Měj se krásně Pizzi, si supr holka, moc pro mě znamenáš!!!"


Žabka Žabka  - říkám o něm: "Jo jo s touto Žabičkou už se znám nějakej hafol dní... Psali jsme si-zastarale!!!-hafol dopisů...Žabka si totiž dala kdysi inzerát do Junáka a já jí odpověděla... Škoda jen, že už si rok nepíšeme...:(:(:("


Alvaréz Alvaréz  - říkám o něm: "Jo alvaréz je taky dobrej človíček... A štve mě že mi pořád kecá do mejch názorů a že má blbé připomínky... Ale aspoň mě drží nohama pevně na Zemi a to se daří jen málo komu... Ale jinak je to jeden z pohodovejch Teepeků... Mám ho ráda...:)"


Možva Možva  - říkám o něm: "Jé Možvička! Taková moje trefená kamarádka y rádcovský...:-) Sice nevim jestli si mě pamatuje ale i tak je to fajnovej človíček... A já ji mám ráda bo si spolu moc royumime...:-)"


Tulajda Tulajda  - říkám o něm: "Jj Naše Tulajda... Ju tak jakože znám, no... Vidíme se skoro denně ve škole... Teda ob den... Ale to je fuk... Je to prostě skvělá dívčina... Fakt si spolu rozumíme..."


Bon-bon Bon-bon  - říkám o něm: "Bonbon! Kámoška z RŠO, hej super holčina jenom by to občass chtělo KEEP SMILLING, ale seš fajne..."


Herr Flick Herr Flick  - říkám o něm: "HF, kámoš z chatu... Skoro furt tam je a já se s ním dycky potkám... No fajne kluk... Kámoš..."


shimi shimi  - říkám o něm: "Shimi! Heleme se! Tui taky znám, no... Z RŠO... Fajne holčina, byli sme spolu na pokoju na Domashowě... Pamatuješ si to, že jo???"


Červenka Červenka  - říkám o něm: "Červenka... No znám ju... Velmi spohehlivá holka v pořádání akcí... Jednu sme spolu měli, co? Ta dopadla... Však ty víš, HYPOCHONDRE JEDEN!!!"


Jájuška Jájuška  - říkám o něm: "A heleme Jájinka... Super holka, ¨fakt... No známe se z RŠO... V klidu... No seš fakt super holka..."


ISM ISM  - říkám o něm: "Jako to je prostě ISM... A to je všechno... Teda musím ještě podotknout že si myslí že sem vulgární a netuším jak na to mohl přijít... Ale asi bych měla začít, ne? :-D"


Robinson Robinson  - říkám o něm: "To není Robinson, to je prostě Žirafa. Já mu už asi jinak neřeknu... :-) Jinak je to fajne kluk, Fakt "mě plaví"(krom tvého dialektu:-D), že bydlíš tak daleko..."


Rapša Rapša  - říkám o něm: "Uteklas nám z chatu... No škoda, tak sem tě nestačila poznat, tak snad někdy jindy... :-)"


Akté Akté  - říkám o něm: "Aktinka... Super holčinaa!!!"


Majenka Majenka  - říkám o něm: "Je to úpe moc fajne holčina, známe se jen z netu, ale to nevadí... I tak je zřejmý, že seš fajne, zase někdy dáme řeč ne??? :-) Hehe... Jinak má svůj názor a to je dobře... :-) Měj se! Želwice :-)"


Neo Neo  - říkám o něm: "Heleme se Níjo!!! :-) Kamarád písálek, v pohodě človíček..."


Kami Kami  - říkám o něm: "Fajne holčinka... Občass pokecáme taky na ICQ ju? zdarec!!!"


medvěd brum medvěd brum  - říkám o něm: "Heleme Medvídek, hehe!!!"


Vojta Vojta  - říkám o něm: "Jáááj Vojcek... Doopravdy v pohodě človíček, kámoš na dlohý noci... :-D Hlavně že mám koho obehrávat v jisté hře, co??? :-D Nj, jinak Vojcek je kámoš a očividně i dobrej rádce... Jenom neumí poznávat kytičky a tudíš je nepoznaj ani jeho kluci skauti, což je škoda... Asi vás to přijedu do JéSeníka naučit, hehe... :-D"


Sadam Sadam  - říkám o něm: "Jů, kámoš Adam, Saddam, xxx ze Svojsíkáče... :-D Fajne človíček...:-)"


Latoun Latoun  - říkám o něm: "Štefan, kámo ze svojsíkáče...:-) Fajne člověk, škoda že si mě nejspíš nepamatuje, hehehe"


Baskelit Baskelit  - říkám o něm: "Jů Eliška s tou se znám!!!"


Tereza Tereza  - říkám o něm: "Jaj Sršně, kámoška ze Svojsíkáča... :-D"


jimroot jimroot  - říkám o něm: "Jů Adamek, Saddy... Kamarád ze Svojsíkáče, moc fajne človíček, hehe...:-D"


Kateřina Kateřina  - říkám o něm: "Kateřina Skarlet, měli sme spolu už několikrát tu čest... V Praze na šátkách a taky dneska na setkání s hejtmanem, že? Seděly sme vedle sebe, haha"


Pampeliška Pampeliška  - říkám o něm: "Jů Pampeliška, poznaly sme se na Svojsíkáči a byla ze mě trošku vyšokovaná, ale nevadí i tak je to fajen dívčina"


Pexeska Pexeska  - říkám o něm: "Pexeska, kámoška ze Svojsíkáče, moc milá holka, jen škoda že sme se nestačily moc poznat"


Opička Opička  - říkám o něm: "Nj Opička z Olomouce... Vůbec ji neznám, ale má super bloga, sme i spřátelený, hehe a vypadá to, že je fakt super holka!!"


zrzy zrzy  - říkám o něm: "Jů Zrzy, profesionálka na zdravovědu... Pamatuju si ju ze Svojsíkáče a fakticky jí to šlo, hehe... Jinak taká normální prima holka"


Simba Simba  - říkám o něm: "Simbíček... Kamarádka z ICQ, príma holčina"


goro goro  - říkám o něm: "Goro ten pes... Kdysi bejval v nasem oddile, ale pak se stalo, co se stalo a tak už tu není no... Ale normální člověk, teda spíš pes... Haf haf :-D"


Kiki Kiki  - říkám o něm: "Kikinka, kámoška tak celkově z Mailu, z blogu, z chatu, z Icq... Ale ještě sme se nějak neviděly, ale to přijde, časem..."


aleinad aleinad  - říkám o něm: "No jo, to je prostě Danča!!!"


db db  - říkám o něm: "Kamoska jen pres teepka ale zda se byt fajne clovekem..."


Pája Pája  - říkám o něm: "Dopisování se napravilo a já jsem měla tu čest poznat tě i osobně na Elixíru. Perfektně jsme pokecali u dešťových tyčí a taky u deskovky Metro... Tak doufám, že to nebylo naposledy. Kdy se zase uvidíme, hm?"


šperla šperla  - říkám o něm: "No ja, Lucka, tu si pamatuju ze Svojsíkáče... Fajne holka na hm, dlouhé noci... I když tehdá sme moc nekecaly... :-P"


Kytička Kytička  - říkám o něm: "Jo, to je ten človíček s fajne názorem ku skautingu. A potom se vyplácí diskutovat :-P"


Fary, Doďa Fary, Doďa  - říkám o něm: "Fary, to je fajn tépek, trochu ulítlej, ale fajne se s ním kecá"


Lachty Lachty  - říkám o něm: "Rak, vedoucí registrace na Elixír, no doufám, že se potkáme a poznáme i osobně... :-)"


Fousinka Fousinka  - říkám o něm: "Fousinka, kamarádka, a malá spoluliterárnice. Holka, z tebe ještě jednou něco bude... :-)"


Tarzan Tarzan  - říkám o něm: "Že by ten kamarád z krajského sněmu, se kterým sem prohodila tak asi jedno ahoj... ? :-D Ale je to perfektní človíček, už jen proto, že si mě našel a že jsme se našli celkově... I když jednou pro vždy - prostě pole to jistí, já sem ti to říkala furt... :-P"


lízátko lízátko  - říkám o něm: "No Lízátko, jasně, tu si pamatuju moc pěkně z Elixíru z Brna... Šílené stvoření s plyšovým méďou... V pohodě holčina!"


Se Se  - říkám o něm: "SE, perfektní holčina, suprově jsme pokecaly na Elixíru, na přednášce: Vyjádření názoru a příběhy našeho světa... Vcelku jsme se obě pořádně zasmály! :-)"


XY XY  - říkám o něm: "Jé, Rusalka, v pohodě holčina, poznaly jsme se na Elixíru, byly jsme ve stejné třídě a kterejsi večer jsme perefktně pokecaly o všem možným a snad i nemožným... ;-)"


Kl Kl  - říkám o něm: "Klárka, v pohodě holka, potkaly jsme se na registraci na Elixíru, bohužel jsme se nestihli příliž dobře poznat, tak snad jindy a jinde..."


Bobr Bobr  - říkám o něm: "No jasan Bobr, to je největší srandista z celýho Elixíru... No osobně si myslím, že na tebe ještě budu dlouho vzpomínat.."


Vločka Vločka  - říkám o něm: "No jasně, s Vločkou jsem se potkala na jedné přednášce Elixíru. Tuším, že to byla komunikace.."


Lískulka Lískulka  - říkám o něm: "Lískulku znám jen od vidění z teepkovskýho srazu... Ale nechala ve mě jen dobrej dojem..."


Mitič Mitič  - říkám o něm: "Človíček, básník, který si mě tady našel. Má vážně moc pěkný stránky, jež vřele doporučuji všem..."


Piskoř Piskoř  - říkám o něm: "Jujda, PíSkořice... Řekla bych, že je to fajn dívčilna, ale přijde mi, že to nějak nestačí. Ona je něco víc... Je živel!!! Na Elixíru to byla vážně sranda, kolkrát jsme se potkaly a hlavně naše první setkání bylo úchvatné... :-D Tak někdy a někde určitě zas, budu se těšit!"


Kety Kety  - říkám o něm: "Kety, dívčina, kterou vůbec neznám. Občas si tedy popovídáme, ale osobně jsme se snad neviděly. Třeba někdy..."


Paleček Paleček  - říkám o něm: "No kamarád čecháček... :-) Co dodat? Znám ho z Elixu. :-) Nikoho jiného jsem na Elixu nechtěla tolik klepnout kladívkem, jako právě tohoto člobrdu... :-)"


Koumák Koumák  - říkám o něm: "Kytárista z Elixíru, asi si mě tolik nepamatuje, předseda jeden... ;-)"


Vuel Vuel  - říkám o něm: "Vuel, to je perfektní klučina. Znám ho jen z této a ještě jedné stránky, ale píšem si, OK. Je moc chytrej a taky zvěděvaj. Většinou mi dává zabrat;-)"


Netyka Netyka  - říkám o něm: "Netyka, sice ji vůbec neznám, ale má dobré názory..."


Zlombidlo Zlombidlo  - říkám o něm: "No jasný, Zlombidlo! Moc se neznáme, ale potkaly jsme se na Teepkovském srazu v Praze. třeba příště bude více možností..."


Copy Copy  - říkám o něm: "Copíka jsem taktéž poznala v Praze na "srazu"... nevím čím to je, ale vždycky je tak málo času všechny poznat..."


zubr zubr  - říkám o něm: "Zubřice - má perfektní blog, jen co je pravda..."


Amazonka Amazonka  - říkám o něm: "Tu na teepku má celkem fajn názory, ale osobně jsme spolu nemluvily, ačkoliv jsme na Elixu mohly, že..."


Kšanda Kšanda  - říkám o něm: "Kšanda je v pohodě. Jen na mě trochu pozapomněl, že?"


Méďule Méďule  - říkám o něm: "Kamarádka z rádcáku, co dodat..."


Angie Angie  - říkám o něm: "Tak potkaly jsme se na Elixíru, co více říct..."


Kondor Kondor  - říkám o něm: "Lektor z Elixu, který se netvářil zrovna nadšeně, že mě vidí... :-)"


mixer mixer  - říkám o něm: "Bohužel se známe jen málo z ICQ, tak snad někdy někde..."


Káťa Káťa  - říkám o něm: "Že bychom se znaly z Orbisu? To už je taky doba..."


Shark Shark  - říkám o něm: "Odkud všude se známe, hm? Prha plná strašidel, Elix... takže na příští akci čau"


Willy Willy  - říkám o něm: "Tak skaut... Nevím, co jiného o něm říci, když ho vůbec neznám... :-)"


Vilík Vilík  - říkám o něm: "Vilda, tak staré známé.... :-)"


U.F.O. U.F.O.  - říkám o něm: "U.F.O., kamarádka a kytaristka z našeho subcampu na Silesii. prima akce;-)"


Brouček Brouček  - říkám o něm: "Moje veřejně "tajná" láska... Pro ni bych udělala všefchno, tak jednou papapa..:-P"Považují mě za přítele

dvojče dvojče o mě říká: "už se těším jaxe potkáme na Orbisu. bude to sranda. asi je stejně praštěná jako já:) a na to se těším. Takž čajovna to jistí!"


Alvaréz Alvaréz o mě říká: "Tak já já mám naopak fakt rád proto, že se dokáže pěkně poprat s tím, co na ní ostatní líčí. Neznám jí víc, než přes Teepka, alei to stačí, abych se některým jejím názorům, a její razanci, klaněl :-)"


Willy Willy o mě říká: "Skautka...co dodat... O:-)"


Bon-bon Bon-bon o mě říká: "Želva... Už vím! Z rádcovské! Totálně praštěná (ale přitom tak milá) a nadšená do všeho. Jo a toho úsměvu jsem si vědoma... Ale copak by mě někdo poznal, kdybych se začala tlemit? Dyť lidi mě poznávaj spíš jako: "Hele, tamta, ta vážná, co vypadá jak na pohřbu, tak to je Bon-bon!""


Špunt Špunt o mě říká: "zatim si emailujem a doufam ze budem i chatovat"


ISM ISM o mě říká: "Člověk, co dává smysl existence správci diskusních fór :-))"


medvěd brum medvěd brum o mě říká: "Želwička je supr kámoška!!!!!!!!!!!!"


Akté Akté o mě říká: "Uzasna!!!skvelej prizvuk....vtipna.....:)"


Vojta Vojta o mě říká: "jj, presne :-D klido prijed.------------------------ Zelwice... kamoska z krajskyho kola svojsikace..."


Opička Opička o mě říká: "Vůbec se neznáme, ale navštěvujeme si blogy, vypadá jako veselej človíček. (-:"


Kiki Kiki o mě říká: "Želwička, ajk sama říká,m známe se, ale osobně ne:) zdá se být v pohodě a hlavně jako já strašně prdlá a strašnej blázen!! a toho si cením:o))"


Robinson Robinson o mě říká: "Moje malá Želwa... :-P Ťutík je prima holčina a jsem moc rád, že jsme se poznali a stále si spolu píšeme... Děkuju Ti a zůstaň při mně..."Herr Flick Herr Flick o mě říká: "Fajn, šílená, proste Želwice... :-)"


Kateřina Kateřina o mě říká: "je to praštěná holka"


Pája Pája o mě říká: "Jojo, napsala mi super dopis na tábor... a Metro bylo fakt super...vyhrál člověk, který v půlce hry odešel:-))"


šperla šperla o mě říká: "jn..nekecaly..spis dělaly hovadiny ,hrali hry typu mestecko palermo,... . ale byla sranda...."


Kety Kety o mě říká: "Je to fajn holka... má pěkný blog:) ale jinak se divím jaktože nechybí na žádné velké skautské akci:) no jo olomouc skautem zije.."Tulajda Tulajda o mě říká: "no jo kikula...proste spravna holcina...a hlavne skautka,jak ma byt...proste uzasne strelena ...:)jsem rada ze ji znam nevim jak bych to na tom gymplu jinak prezila..."


Neo Neo


Piskoř Piskoř o mě říká: "Teďka jsem se s ní seznámila na Elixíru, hodněkrát jsem se s ní potkala na nějaký přednášce a byla moc fajn, supr jsme si pokecaly a vyměnily kontakty :)"


XY XY o mě říká: "Na elixíru jsme byly ubytovaný v jedné třídě ...má krásný dlouhý vlasy a pokud se zeptáte jejich sousedů, kdo to je, řeknou vám, že je to čarodějka :)))))"


Kl Kl o mě říká: "Kdo by neznal aspoň z doslechu naší Želwici;-) Jakmile jsem na registraci zaslechla její jméno, hned jsem věděla o koho jde a konečně jsem ji viděla naživo:-) Bylo fajn ji poznat aspoň na těch pár vteřin, i když to samozřejmě nestačí..."


Vločka Vločka o mě říká: "Spoluúčastnice na Elixírový přednášce...a no, prostě človíček z Teepka :) Dost jsi mě překvapila, vůbec mi nepřijdeš v reálnu stejná jak virtuálně :) Zajímalo by mě, jaká opravdu jseš ;)"


želfka Emerka želfka Emerka o mě říká: "Kamarádská každým coulem, proto se s ní kamarádí tolik kamarádů. :)"


Paleček Paleček o mě říká: "No Olomoučačka :) joo joo tady su samé good scutky :) a prej mě zná z elixíru no.. :)"


zubr zubr o mě říká: "Mladičká začínající spisovatelka;)"


Angie Angie o mě říká: "Tak co říct, potkaly jsme se na Elixíru. Fajn holčina."Kšanda Kšanda o mě říká: "Ale nezapoměl. Jen sme se tak trochu míjeli:)"


Copy Copy o mě říká: "Fajn typoňka, ktero jsem viděla na srazu. Bohužel nebylo moc času a proto jsme si ani nestačily pořádně popovídat. :-("


Brouček Brouček o mě říká: "Želvička, to je skvělý človíček. Moc mi na Tobě záleží. Ale to ty všechno jistě víš...Moc mi pomáháš, děkuji že JSI. Mám Tě ráda :o*"


debora300 debora300 o mě říká: "HELLO My Dear, My Name Is Débora HLEDÁNÍ mužem, který chápe SMYSLU LOVE svěřenských a víru v sebe, spíše než ONE LOVE, který vidí pouze jako způsob FUN VUT vyzrálý muž s NICE VISSION, co svět je VŠE O , můj drahý po přečtení VÁŠ PROFIL dnes (www.teepek.cz) jsem ZÁJEM NA VÁS, TAKŽE SE PROSÍM I Like You odpovědět na mi s tímto BOX (deborafab2008@yahoo.com) I VSTŘÍC ZDE Vaše odpověď SOON, Z MISS FAB, PODĚKOVÁNÍ"