Další týpci

On-line jsou:
0 nepřihlášených

Vzkaz všem

Pro přidání vlastního příspěvku je nutné se nejdříve přihlásit.
/

Vzkaz Teepkovi

Diskuzní fóra

TémaPříspěvkyDatum
Skautské fórum 2 příspěvky 04.02.16, 21:16
Umíte morseovku? 37 příspěvků 10.08.15, 13:11
Na kolik dní jezdíte na tábor? Vyhovuje vám to? 12 příspěvků 10.08.15, 13:09
Oddíl 3 příspěvky 08.08.15, 20:46
Družina 1 příspěvek 25.12.14, 17:48

Co dál?


Pokud chceš editovat svoje údaje a psát zprávy tak se musíš přihlásit


Profil

Stuldík (Iveta Stulíková, )

Na týpkovi jsi od:
23:59 hod | 12.05.2006
Poslední přihlášení:
18:06 hod | 20.02.2007

 

Stuldík (Iveta Stulíková, )kámoška

pohlaví:
typoňka
věk:
28 let
kraj a město:
Plzeňský, Horažďovice
ICQ:
295570982
družina:
Horažďovice

Moje body:

mám 52 bodů a sem na úrovni kámoška
na úroveň pohodářka potřebuji 80 bodů


Moji přátelé

<<
>>

Nemám žádné fotky


Moje zájmy

skaut, volejbal, tak trošku se učim na kytaru ale moc mi to nejde, občas jedu někam na kole, na bruslích, lyže a tak...

Něco o mně

Moji přátelé

Přátelé

Šárka Šárka  - říkám o něm: "Fajn holka dobrá kámoška akorát vobčas z ní vypadne náká taková kravina jako třaba to co napsala vo mě takže nevěřte všemu!! :-))"


Peťula Peťula  - říkám o něm: "Je to moje dakt hrozně moc dobrá kámoška, nejvíc mě dostává tim že má pořád dobrou náladu, všemu se tlemí a vobčas nepochopí nákej vtip:-)) ale jinak fakt děsně v pododě:-)"


werča werča  - říkám o něm: "Co mě na Werče nejvíc štve je asi lenost, jinak je to opravdu hodně praštěnej člověk s úžasně nakažlivým smíchem, když má doboru náladu tak se sní nasmějete až vás z toho tři dny bolí břicho:-). Jinak je strašně ukecaná a taky dokáže bejt docela dost vostrá takže bacha na facky a tak:))"


Jana Mráčková Jana Mráčková  - říkám o něm: "Tu přezdívku fakt nesnášim a proč to tu mam to ti někdy vysvětlim:) Janina je vedoucí skautek ve kterých jsem ještě nedávno taky byla, jinak dělá spoustu věcí pro středisko včetně skvělých stránek. Je tak trošku náladová ale je moc fajn:))"Považují mě za přítele

Šárka Šárka o mě říká: "Človíček, s kterým chodim do skauta od 1. třídy (akorát mi na ní vždycky vadilo, že ve všem byla vždycky lepší než já...=))"


Peťula Peťula o mě říká: "Stuldík...je to takový telátko, ráda cucá lízátko. Je to suer človíček,kterej se vůbec ničeho nebojí...teda jenom pavouků=).No a jinak je to moc milá dívka z HD jak o ní píšou její spolužáci=)"


Jana Mráčková Jana Mráčková o mě říká: "Ivča říká, že nemá ráda, když se jí říká Stulda (tak nechápu přezdívku na teepkovi?), tak se snažím říkad jí Ivča, ale moc mi to nejde. Je hrozně šikovná, i když všude rozhlašuje, že ne. Pomáhá mi se stránkami našeho střediska a za to jsem jí móc vděčná."


werča werča o mě říká: "To je prostě stulda. Vždycky, když začnu mlít takový lehčí krávoviny, nebo dělat nějaký vylomeniny, bez milosti mě uzemní... Než jsem si na to zvykla, Stuldo, měla jsem na tebe hustou pifku :D"


Vizuňa Vizuňa o mě říká: "...fajnová slečna, která má ouplně sukprový nápady a je hrozně šikovná...=D i když mi teda ňák moc nedochází proč tu má nick Stuldik, když přezdívku Stulda nesnáší...=D"


debora300 debora300 o mě říká: "HELLO My Dear, My Name Is Débora HLEDÁNÍ mužem, který chápe SMYSLU LOVE svěřenských a víru v sebe, spíše než ONE LOVE, který vidí pouze jako způsob FUN VUT vyzrálý muž s NICE VISSION, co svět je VŠE O , můj drahý po přečtení VÁŠ PROFIL dnes (www.teepek.cz) jsem ZÁJEM NA VÁS, TAKŽE SE PROSÍM I Like You odpovědět na mi s tímto BOX (deborafab2008@yahoo.com) I VSTŘÍC ZDE Vaše odpověď SOON, Z MISS FAB, PODĚKOVÁNÍ"