Co dál?


Pokud chceš editovat svoje údaje a psát zprávy tak se musíš přihlásit


Průzkum trhu

Rubrika-nerubrika.
Představ si, že chceme napsat nějaký článek plný rad a nápadů. Rádi se necháme Tebou inspirovat, zjistíme si, jak to funguje v jednotlivých oddílech a jaké jsou možnosti. A právě takové články hledej zde – články pro články budoucí :-)

Archiv článků

Moulin

Hlasujte o podobě členské karty – finále

Poslední kolo výběru, které rozhodne o tom, jak bude karta vypadat.

Vyber design členské karty!

Junák chystá novinku – členské karty Junáka. Bude v nabídce pro všechny registrované členy naší organizace. Bude sloužit nejen jako průkazka, že patříme ke skautům, ale hodí se i jinam pro prokázání věku. V neposlední řadě se na ní váže velká řádka slev. Právě se vybírá design nových karet a my jsme přesvědčeni, že i vy do toho máte co mluvit!

Hledáme: lidi, co se nebojí BITKY

Teepkova Rubrika Bitky hledá duše, které by byly ochotny se vyjádřit. Přidej se a řekni nám, co si o tom myslíš TY!

Ojta

Pochlub se s náborovým plakátem!

Nábory jsou tady a s ním i náborové plakáty, které mnohé oddíly vytváří. Pochlub se tím vaším!

JEDNA JEDINÁ VĚC!

Představ si, že se tábor musí pořádně zkrátit a stihne se na něm jen jedna jediná věc. Která by to byla? Poděl se s námi!

Ojta

Skaut je nepromokavý, přesto: "Co dělat v dešti?"

Představte si tu pohromu! Místo prosluněného tábora prší. Naštěstí neprolije celý tábor, ale stejně – měli jsme program na ven a teď musíme zůstat pod střechou. Co s tím? Přečtete si pár tipů a podělte se o další!

Ojta

Průzkum trhu: KRONIKA

Rádi bychom sepsali článek na téma KRONIKA. Máte v oddíle či družině kroniku? Jak vypadá? Je to klasická kniha, nebo píšete elektronicky? Jak motivujete ke psaní děti? Popište zde, jak na to jdete vy a pomozte tak vzniku článku na toto téma. Díky!