Co dál?


Pokud chceš editovat svoje údaje a psát zprávy tak se musíš přihlásit


Zářijové "NAZDAR!"

2012-09-05 23:37:00 - autor:Ojta (VojtaP)

Teepek TeepekNazdar kamaráde, vítej v zářijovém NAZDARu. NAZDAR je Teepkův editorial, čili úvodník. Počátkem každého měsíce se dozvíš, co se chystá. Tak pojď dál!

A je tu opět září.
Čas nových přátel v oddíle i ve škole, kratších dnů a pouštění draků. Září, stejně jako leden, je rovněž čas změn. Začíná nový skautský rok, začíná další rok dobrodružství, přátelství a příležitostí zažít něco nevšedního a nevídaného.
Září je i ideální čas pro nastartování nových věcí, či zlepšování těch starých. Člověk má prostě opět možnost začít s takříkajíc „čistým štítem“. A toho rád využije i Teepek.

Chceš si prohlédnout novinky na Teepkovi v kostce na videu? Staň se naším fanouškem na Facebooku a sleduj!

Teepek poslední dobou procházel těžkým obdobím jakési puberty, či co to bylo. Možná ještě není úplně za ním, ale přesto se mnohé věci mají šanci změnit. Kolem Teepka roste skupina lidí, kteří mají chuť na něm pracovat, vylepšovat ho, pečovat o něj a pomáhat tak nejen jemu, ale především jeho prostřednictvím všem skautům s skautkám.

Teepek se snaží inspirovat na všech úrovních – snaží se přinášet nápady na hry, konkrétní náměty na činnost družin, přinášet zajímavá a často kontroverzní témata s prostorem pro diskuzi. Snaží se rovněž přinášet tipy na zajímavé výlety, knihy či filmy, informovat o novinkách v našem hnutí i mimo něj.
Zkrátka se Teepek snaží, aby na na něm každý našel něco zajímavého a aby mu to pomohlo, ať už vede družinu nebo ne.

Práce to není lehká, přesto je nanejvýš zábavná. A jak praví přísloví „Víc hlav víc ví“, i zde platí, že ve více lidech se to lépe táhne.
Proto se letos celá redakce výrazně otevírá a nabírá nové členy. A pozor – zdaleka nejen redaktory! Víc brzy v článku NABÍRÁME NOVÉ TÝPKY.

A co všechno Teepek chystá nového?
Krom redakce doplněné o nové členy; kvalitnější, různorodější a častější články, či nové rubriky, chystá především zcela nový web. Poběží na novém redakčním systému a budeme mít nový vzhled.
Nečekejte zázraky přes noc, na novém webu se už intenzivně několik měsíců pracuje, přesto ho můžeme čekat nejdřív od Ježíška. Ale spoustu jiných věcí se bude objevovat a měnit dřív.

Zářijové měsíční téma je „BUĎ, ANEBO“. Můžete se těšit na články plné rozhodování a pátrání po tom, co je dobré a co zlé; dále na velkou víčkovou pomoc, Afriku a rady jak na první schůzky v září, kde je spoustu nováčků a ostatně, i rádců – nováčků.

Věřím, že Teepek pro vás bude skvělým přítelem nejen v září, mnoho inspirativního čtení přeje

Vojta

PS – a nezapomeňte, máte-li chuť měnit svět, přidejte se k nám! Pište na vojta@teepek.cz. Nazdar!Tato stránka již byla hodnocena: 54×

Průměrné hodnocení: 1.98148

Vyžadovány cookies

Hodnotit:

1 2 3 4 5

Zatím se nikdo nevyjádřil, buďte první!