Jsi tu poprvé?

Tady najdeš pár základních informací o Teepkovi.

Přehled článků

Nové přihlašování na Teepkovi

Týpek přešel na nový systém přihlašování pomocí skautIS. Není třeba se ničeho obávat! Součástí nové rychlé registrace je i zadání starých přihlašovacích údajů a nikdo při správném provedení nepřijde o žádná stará data. V tomto článku je rychlý návod, jak na to a popsané výhody, které novým přihlašováním týpci a typoňky získají.

Teo

Jak na Afriku?

Shrnutí všeho důležitého, co je dobré vědět o nové hře Postavme školu v Africe.

Teo

Obrázky k článkům

Už víme jak vložit vlastní článek na Teepka. Nyní se naučíme článek vyzdobit obrázky.

Teo

Jak vložit vlastní článek

Návod, jak přidávat na Teepka vlastní články, jak je upravovat a kde je potom hledat.

Teo

Teepek v novém kabátě

Možná jste při dnešní návštěvě Teepka zažili mírný šok a řekli jste si: „Co se to tu děje?“ Ano, web dostal novou hlavní stránku, jejímž cílem je Teepka trochu zpřehlednit, takže se toho nebojte, určitě si rychle zvyknete. Pojďme se tedy podívat, co je nového.

Jak psát články

Milé typoňky a milí týpci, máme radost, že Teepkovi pomáháte zasíláním vlastních článků. Tým našich redaktorů je sice široký, ale nápadů a nových témat není nikdy dost. Možná ale někteří z vás stále tápají, jak své články psát. Berte tento článek jako paklík tipů, jak zvýšit svou úspěšnost publikování na Teepkovi.

Malé shrnutí o Teepkovi

pro všechny ty, kteří ho ještě moc neznají a rádi by. Kam co posílat, na co jsou body a hodnosti a jak je vlastně získávat.